4-Quattro Pro Le 4-Quattro Pro Le 4-Quattro Pro Le 4-Quattro Pro Le 4-Quattro Pro Le 4-Quattro Pro Le 4-Quattro Pro Le

4-Quattro Pro Le

Varenr: 12014-500
13 999,00inkl. mva.
20+ På lager
Velg varianter

Hvilken støvel er den ultimate frikjøringsstøvelen? Vi mener det er den nye Nikolai Schirmer-inspirerte Scarpa 4-Quattro Pro LE.

 

4-Quattro Pro LE er en oppgradert versjon av markedets letteste og mest potente frikjøringsstøvel, med fokus på å takle de bratteste linjene og den mest kompromissløse kjøringen. Støvelen har et karbonforsterket skall i Pebax Rnew® og Grilamid Bio®, og et forsterket støvelskaft gir deg en kraftoverføring som en alpinstøvel og presis følelse i hver sving. En kraftig Speedlock 4-mekanisme sikrer en bunnsolid dobbel låsing i skimode, en ekstra trygghet for deg som velger de mest hårete linjene. En nyutviklete Vario Strap tilpasser seg leggens bevegelser og gir en god og presis kraftoverføring. 

 

4-Quattro Pro LE har en oppgradert og forsterket formbar 4 Pro Flex Ride Intuition®-innerstøvel med god varmeisolering, så får du en støvel som fungerer like godt å gå med, som den er kapabel nedover.

 

Dette er støvelen for deg som krever det ypperste av utstyr på snø!

  • Fleks: 130+
  • Lestbredde: 100 mm
  • Skall: Carbon Core / Pebax Rnew® og Grilamid Bio®
  • Innerstøvel: 4 Pro Flex Ride
  • Gåutslag: 60°
  • Speedlock 4 med «double locking»
  • Scarpa Vario Strap med RECCO®-reflektor
  • Vekt: 1540 g pr. støvel (str. 27.0)
  • Yttersåle: Presa® SKI-01 / GripWalk Tour (ISO 23223)
  • Limited Edition – begrenset opplag


EURO UK US M US W MONDO